Prof. Mirosława El Fray w Radzie Narodowego Kongresu Nauki 22.09.2016 09:31

Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin w dniu 21 września 2016 roku powołał Radę Narodowego Kongresu Nauki. Podczas Kongresu, który ma się odbyć we wrześniu 2017 roku w Krakowie zostanie zaprezentowany ostateczny kształt tzw. Ustawy 2.0, a wypracowanie propozycji zmian do tej Ustawy to podstawowe zadanie rady programowej Narodowego Kongresu Nauki. W skład Rady weszło 50 najbardziej zasłużonych i utytułowanych profesorów reprezentujących środowiska naukowe uczelni wyższych, jednostek Polskiej Akademii Nauk i instytutów badawczych naszego kraju. Akt powołania z rąk Pana Ministra odebrała wczoraj prof. Mirosława El Fray z Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej ZUT.

www.nauka.gov.pl/aktualnosci-ministerstwo/jaroslaw-gowin-powolal-rade-narodowego-kongresu-nauki.html